201007120501357835.jpgimg81img102
Reklama


Doporučujeme skvělý
penzion v srdci Vysočiny!
www.DetiBazar.cz

GSM HD Digitální dveřní kukátkoVT2040, České menu

Digitální Dveřní Kukátka

Skladem

Revoluční novinka, model All in One, České menu

S Nočním viděním a IR pohybovým senzorem!!!! - Automatický video a zvukový záznam při pohybu za dveřmi i během Vaši nepřítomnosti a zašle MMS na Váš mobilní telefon.

Návštěvník může pomocí kukátka hovořit s vámi i když jste kdekoliv mimo domov.

Digitální dveřní kukátko s kamerou je rozměrově uzpůsobeno tak, aby bylo možnésnadno vyměnit stávající obyčejné kukátko. Stačí jen vyšroubovat stávající kukátko, namontovat kukátko nové, na které se nasadí držák LCD displeje.  V poslední fázi montáže se jen nasune samotný LCD displej.

 

Celá montáž netrvá více jak 5 minut a zvládne ji opravdu každý.

 

GSM Digitální dveřní kukátko také znemožňuje, aby někdo s optikou k tomu vyvinutou nahlížel dveřním kukátkem přímo do Vašeho pokoje. Velmi užitečnou vlastností je možnost využití funkce fotografování a nově i záznam videa -objektu za dveřmi i ve tmě. Funkce fotografování nebo nahrávání videa, které se spíná pomocí IR pohybového senzoru, je velmi užitečná v případě, že není nikdo doma.

 

Podívejte se, kdo to klepe na dveře zcela novým a skvělým způsobem. Stiskem tlačítka uvidíte, kdo stojí na druhé straně. Přístroj zobrazí čistý obraz na jasném LCD displeji a uloží obrázek na vloženou kartu microSD, nebo odešle MMS či Vám rovnou zavolá.

Funkce zvukového záznamu, Funkce Záznamníku, Zvonkové tlačítko

Jakmile přijdete domů, můžete se podívat, kdo Vás navštívil, během Vaši  nepřítomnosti, jelikož kukátko má i funkci vlastního přehrávání. Pořízená fotografie nebo video se pak uloží na mikro SD kartu (není součástí balení), odkud ji lze snadno přehrát do počítače. Nahrává datum, čas a délku videa.

Délka jednoho záznamu je 15s a nahrává se na kartu ve smyčce, tzn. že při zaplnění paměťové karty, automaticky začne přehrávat starý záznam od začátku. 

Velikost p.karty(GB)     Počet snímků      Video v minutách 
1                               6625                    65 
2                             13250                   130 
4                             26500                   260 
8                             53000                   520 
16                           106000                 1040 
32                           212000                 2080

Kukátko je napájeno 1500mAh lithiovou dobíjecí baterií, snadno vyjímatelnou. 

 

Inteligentní funkce kukátka:
1 . Když se někdo objeví za dveřmi, zvonkové tlačítko se rozsvítí a záznam oznámí "stiskněte tlačítko"; při odchodu návštěvníka z dosahu kukátka,světlo tlačítka zhasne .
2 . Pokud návštěvník stiskne tlačítko, zazvoní zvonek a panel zobrazí návštěvníka a pořídí snímek/video .
3 . Po zazvonění, není-li odpověď (délku doby lze nastavit ),zvonek řekne : " Ahoj, nejsem doma, prosím, po pípnutí zanechte vzkaz, zmáčkněte zvonek, děkuji ! " ( Můžete si nahrát, libovolný vzkaz).

 

Pokud návštěvník stiskne během 5s tlačítko, zvonek pípne a začne zaznamenávat video zprávu ( v délce 10 sekund jako poslední ) .
Po nahrátí video zprávy, zvonek řekne, např.: " Pokud spěcháte a potřebujete se mnou mluvit, zmáčkněte prosím zvonek ještě jednou, tak můžete volat na můj mobil, děkuji ! ". Poté panel
bude volat na předem nastavené číslo a můžete s návštěvníkem hovořit přes zvonek .

 

 

 

Inteligentní funkce zabezpečení:
1. . Pokud návštěvník zůstane za dveřmi na více než 3 sekundy bez stisknutí tlačítka zvonek, vnitřní tlačítko se rozbliká a zároveň varuje, že je někdo za dveřmi.
2 . MMS je odeslána v případě, že je podezření na nezákonné chování návštěvníků, který zůstává za dveřmi delší dobu (délku doby lze nastavit ) bez stisknutí tlačítka zvonku, poté kamera vyfotí návšfěvníka a uloží na paměťovou kartu + zašle MMS alarm na váš mobil + může spustit alarmový tón (všechny uvedené funkce lze nastavit, aby se mohli zapnout nebo vypnout, jednotlivě nebo současně ).
3 . Když návštěvník stiskne tlačítko zvonek, pak můžete pořídit fotografii a uložit ji na pamětovou kartu, ve stejnou dobu se rozsvítí vnitřní obrazovka a zobrazuje návštěvníka.

 

 

Funkce komunikace:
Potřebuje-li návštěvník, udělat naléhavý hovor, stačí je opětovně zmáčknout tlačítko.

Kvalitní metalové zpracování

 

 

Vlastní pamět: 256Mb
Podpora paměťových karet: Micro SD (do kapacity 32GB)

Kamera:  2MP, 130°                
Rozlišení: HD 1024x768

Video formát: AVI

Foto formát: JPEG

IR Pohybové čidlo: vzdálenost 2-5m
Velikost LCD displeje: 3.7"
Rozměry 145mm x 80mm x 15.5mm

 

Obsah balení:
Kukátko/kamera s IR pohybovým čidlem
Držák LCD displeje
LCD displej
Adaptér

Montážní příslušenství
Manuál

4GB Pamětová karta Zdarma