201007120501357835.jpgimg81img101img102

GPS, DVD, BT, RDS 2DIN Autoradio HS8802

Autodoplňky

Cena: 4590.00 CZK
Skladem

 

Autorádio lze využívat i jako auto-navigaci. Daná multimediální jednotka také slouží jako GPS modul, díky čemuž vždy dojedete na místo určení. V tomto směru určitě oceníte nejenom rychlé vyhledání polohy, ale i skutečnou přesnost.

Rozhodně se nemusíte bát toho, že by tohle autorádio nemělo ani další naprosto základní funkci, která je samozřejmě spojena s možností telefonovat bezpečně. Tuzemské zákony samozřejmě zakazují držet během jízdy mobilní telefon, což už nemusí být problém. Tento model autorádia totiž nabídne již integrované handsfree, což vede k tomu, že není třeba bezpečné telefonování jakkoliv řešit.

Samotné propojení mobilního telefonu s rádiem je rychlé a jednoduché, jelikož je využívána funkce Bluetooth, díky které se oba přístroje párují během pár okamžiků. Následně už můžete svůj telefon ovládat právě prostřednictvím rádia. A to nejenom ve chvíli, kdy budete chtít přijmout hovor, ale také ve chvíli, kdy budete chtít někomu zavolat. Stačí pár stisků a ihned uvidíte na displeji celý svůj telefonní seznam.

Pokud vás zajímá také samotná velikost daného rádia, potom vás určitě nadchne fakt, že hlavním parametrem je špičkový LCD displej o velikosti 6,2 palců. Ten nabídne nejenom pohodlné zobrazení mapy nebo i filmu, ale samozřejmě i jednoduché ovládání. Do auta je tato velikost displeje rozhodně ideální volbou, se kterou nebudete zklamáni. Na první pohled působí kompaktněji, ale přitom nabídne dostatečně velký obraz.

Mimo samotného displeje ale oceníte také další tlačítka, díky kterým můžete autorádio pohodlně ovládat. V horní části najdete otvor na CD a DVD disky, zatímco po stranách jsou tlačítka umožňující jednoduché přepínání mezi rádiem, DVD diskem či GPS navigací. Druhá řada ovládacích tlačítek nabídne možnosti jako přijmutí hovoru, start přehrávání, nebo vstup do menu. Samozřejmostí je také prakticky umístěný ovladač hlasitosti, díky kterému můžete zesilovat či tlumit jak hudbu, tak samozřejmě i případný hovor.


Samozřejmě na celkové funkčnosti a variabilitě použití se podepisují také různé možnost vstupů a výstupů. Co je u tohoto autorádia s DVD a GPS naprostou samozřejmostí, to je vstup pro micro SD kartu, a to navíc s možností využít hned dvou daných vstupů. Jeden je určený právě pro GPS navigaci a druhý pro možnost přehrávání DVD, MP3, videi ale také i prohlížení obrázků i ty umí toto autorádio zobrazit. Dále je to vstup s označením mini USB i ten slouží k jedinému, a to dostat do autorádia všechna data, která v něm chceme mít – DVD, MP4, MP3, obrázky atd.

Mimo vstupů toto autorádio s DVD a GPS také možnosti výstupů. V rámci těch je třeba říci, že ty slouží například k připojení subwooferu, ale stejně tak třeba k připojení couvací kamery, nebo také dvou externích monitorů. I to umožní celkové využití tohoto autorádia výrazným způsobem umocnit, a to tak, aby si ho mohli užívat všichni jeho pasažéři. Stejně tak je možné připojit tuto multimediální jednotku k zesilovači, pokud by vám nestačil standardní výkon 4x45 W.


Nejsou to ale jenom vlastnosti a vzhled, ale jsou to také unikátní funkce, jako je výběr loga auta, které dělají z tohoto modelu rádia volbu, se kterou určitě nešlápnete vedle. Tou klíčovou funkcí je takzvaný Dual Zone režim. Ten umožní dělat takzvaně dvě věci najednou. Pokud budeme konkrétní, tak můžete bez problémů poslouchat hudbu nebo pouštět film, a přitom zároveň budete slyšet případné pokyny z vaší navigace. Navíc s možností automatického ztlumení daného hudebního podkladu, aby vám povel ke směru jízdy nijak neutekl. Klíčovou funkcí, tedy spíše vlastností je i systém antishock. Díky němu si můžete užívat nepřetržité přehrávání huby i filmů při situacích, kdy auto jede po výrazných nerovnostech. Tento systém spolu s vyrovnávací pamětí zajistí, že přehrávání bude za všech okolností naprosto plynulé a tedy i ničím nerušené. I to je jeden z důvodů, proč tento model rádia jasně převyšuje celou řadu svých konkurentů.

 

Specifikace:

Rozlišení: 800x480 pixelů

Obrazovka: TFT

Operační systém: WinCe 6.0

CPU: 800MHz

RAM: 256MB

Zobrazení hodin: 24/12h režim

Vlastnosti: dotykový displej, nastavitelný jas

Velikost obrazovky: 6.2"

Dotyková obrazovka: Ano

Jazyk: Čeština, Angličtina, Němčina, Ruština aj.

Podsvícení: Červené

Napájení: 12V

Rozměry: 178mm x 100mm x 165mm ( š x v x h )

Hmotnost: 3,5Kg

Výstupní výkon: 4x45W

Tuner: FM/AM, zabudovaný rádio modul, zobrazení názvu stanice, automatické ukládání, RDS

Video: MKV, VOB, MPG, AVI, FLV

Hudba: WMA, MP3

Obrázky: GIF, PNG, JPEG, JPG, BMP

Podporované verze: Bluetooth 2.0

Podporované profily: A2DP

Modul: integrovaný GPS

Podpora map: přes microSD kartu

Obsah balení:

1x Autorádio

1x GPS anténa

1x Kabeláž, USB redukce

1x Dalkové ovládání

1x Kovové redukční patky

1x Plastový redukční rámeček

1x Český návod