201007120501357835.jpgimg81img101img102

Biometrický RFID Docházkový systém F110cz - české menu

Biometrické RFID Docházkové Systémy

Cena: 5890.00 CZK
Dostupnost 5 - 10 dnů

 

Docházkový systém, již nyní s Českým textem i audiem. Registrace je možná pomocí otisku prstu, ID karty 125kHz nebo PIN kódu. Nyní budete mít dokonalý kompletní přehled o pracovní době/docházce, Vašich zaměstnanců, studentů atd.

Nyní budete mít dokonalý kompletní přehled o pracovní době/docházce, Vašich zaměstnanců, studentů atd. Docházkový systém s biometrickou čtečkou otisku prstů, ID karty 125kHz nebo PIN kódu. Stačí pouze zapojit přes USB port. Možno využít jako přístupový systém s jednoduchou správou přes menu na displeji lze jednoduše mazat a přidávat oprávněné uživatele. Systém je dodáván s doprovodným CD, kde je i program pro nastavení a shromažďování všech dat.

 

Jak to funguje? Administrátor nadefinuje zaměstnance a ti pak při příchodu a odchodu z pracoviště musí projít ověřením otisku prstu, jinak nedojde k zapsání času a data na jejich kartu. Vzhledem k jedinečnosti otisků prstů, nebude nikdo, kdo není zapsán v systému časového přístroje zapsán.

 

Přesné a spolehlivé: Každý zaměstnanec se může zapsat pouze jednou v jedné směně. Zaměstnanec, který se snaží vstoupit do otisku prstů podruhé poté co se již zapsal, spustí varovné hlášení na digitálním displeji. Žádné časové razítko nebude vytištěno na jeho kartu. Tím se vyloučí falešné vstupy vašeho zaměstnance.

 

Rozvrh hodin zaměstnanců
Sledování docházky zaměstnanců
Kontrola přesčasů
Sledujte dovolenou a nemocenskou / čas
Historie
Posun svatků a rozvržení práce na směny Docházkový systém s biometrickou čtečkou otisku prstů a možností různé registrace

 

 

 

Tento model plní požadavky na poskytování on-line informací o přítomnosti pracovníků, o důvodu jejich nepřítomnosti na pracovišti, o odpracované a neodpracované době ve vztahu k fondu pracovní doby zaměstnance, o přesčasech atd., připojením LAN kabelem.

 

 

Specifikace:

Registrace pomocí otisku prstu, ID karty 125kHz nebo PIN kódu

Počet registrovaných uživatelů až 1000

100.000 záznamů

Export dat do PC pomocí USB, TCP/IP

PC software pro správu dat je součástí dodávky zařízení

2.4” TFT Barevný LCD Displej

Rozhraní USB, TCP/IP

Napájení [V/Hz] 230/50  - 5V, 2000mAh

Rozměry [mm] 180x134x50

 

Obsah balení:

1x Docházkový systém

1x Adaptér

1x Manuál + CD

1x Konzola pro montáž na zeď