201007120501357835.jpgimg81img101img102

Brinno Digitální dveřní kukátko ​(35​-57mm)

Digitální Dveřní Kukátka

Cena: 1690.00 CZK
Dostupnost 2-10 dnu

Digitální dveřní kukátko 

 Zobrazuje prostor před dveřmi bytu na malém LCD monitoru umístěném na vnitřní straně bytových dveří. Podobně jako běžná optická kukátka se i patentované digitální kukátko Brinno zakládá na kovové trubce s optickou čočkou, která je prostrčena malým otvorem o průměru 12 - 14 mm skrze dveře. Na digitální kukátko však nemusíte přitisknout oko, při pohledu na LCD monitor snadno a z odstupu zjistíte, kdo stojí za bytovými dveřmi. Tetno typ digitálního dveřního kukátka je vhodný pro dveře o tloušťce 35 - 57 mm.

 

Otvor kukátka zůstane na vnější straně dveří stále stejně temný, takže navštěvník nezjistí, že ho někdo pozoruje. Digitální kukátko také znemožňuje, aby někdo za pomoci speciální optiky nahlížel dveřním kukátkem do bytu. Po nedávné aféře, kdy v USA byli hosté v hotelích pozorování dveřními kukátky, se optická kukátka začala urychleně nahrazovat digitálními kukátky.

 

Díky svým vlastnostem se digitální dveřní kukátko výborně hodí pro všechny typy domů, bytů. Je ekvivalentem běžného kukátka, který však má oproti němu bezpočet výhod. Nejen starší nebo invalidní osoby a menší děti, které jsou ještě malé pro standardní optické dveřní kukátko, potřebují vědět, kdo je za dveřmi. Bezpečnost našeho domu začíná u dveří! Digitální kukátko lze jednoduše aktivovat pomocí jednoduchého tlačítka. Obraz si je takto možno zazoomovat - zvětšit bez setmění, běžného u tradičních kukátek, kde nevidíte téměř nic. Obraz zůstává jasný a umožňuje, spolu s velikostí LCD displeje, všem bez rozdílu výšky a tím i dětem, identifikovat návštěvníka. Digitální kukátko je uzpůsobeno tak, aby kompenzovalo ztráty světla ataké aby zamezilo tzv. "rybímu oku". Po mnoho let je známé, že bezpečnost bytu začíná právě přede dveřmi. Je to primární vstup do našeho soukromí, k našemu majetku. Po mnoho let se dotazování, kdo je za dveřmi neměnilo, a byli jsme odkázáni na odpověď. Nyní je zde tato digitální verze, která nás chrání a identifikuje osobu za dveřmi našeho bytu nebo domu. Chráníte sebe, vaše blízké, váš dům a byt.

 

Charakteristiky pro digitální dveřní kukátko:

 

- 2 režimy obrazu (normální a zoom)
- z úsporných důvodů se obraz zobrazí vždy na 10 sec. po stisknutí tlačítka pro zobrazení
- napájení obstarávají 2 AA baterie (umožní cca 1700 náhledů, vybitou baterii indikuje blikající červený LED indikátor), baterie jsou součástí balení
- kompenzace při slabém osvětlení objektu a zkreslení obrazu "fish eye"
- kukátko je určeno pro standardní dveře
- tloušťka dveří: 35 - 57 mm
- Sensor 1.3 Megapixel CMOS
- LCD monitor 2,5" TFT
- zorný úhel optiky: 99°
- zoom: 60°
- rozměry: 146 x 90 x 30 mm
- hmotnost: 200 g

 

Digitální dveřní kukátko má tyto výhody oproti kamerovým systémům:

- výrazně nižší cena
- velmi jednoduchá instalace (kterou každý snadno zvládne sám)
- nenápadnost (na vnější straně dveří není patrný žádný rozdíl od běžného dveřního kukátka)
- nezcizitelnost (digitální část kukátka s optickým senzorem se nachází uvnitř bytu, kukátko tedy nelze ukrást ani závažně poškodit)