201007120501357835.jpgimg81img101img102

IP WiFi Alarm kamera Vstarcam 480P HD motorická

Kamerové Systémy » IP kamery

Cena: 2590.00 CZK
Dostupnost 2-10 dnů

IP kamera, funkce zcela nezávisle na serveru. Má vestavěný webový server. Po zadání IP adresy webového prohlížeče a webové kamery na webové stránce muzete sledovat pohled z kamery. IP kamera je dostatečná pro sledovani obrazu z libovolného místa. Nepotřebujete žádné další zařízení.

Kamera podporuje funkci P2P, to znamená, že k připojení ke kameře není nutná veřejná IP adresa. Připojení probíhá pomocí sériového čísla, které se zadá do mobilní nebo počítačové aplikace, ihned poté je k dispozici obraz kamery. Není nutné jakékoli nastavování routeru.

IP bezdrátová kamera je cenově nejvýhodnější rotační IP kamerou, kterou můžete v dnešní době pořídit. Pro přenos obrazu je použit kompresní kodek M-JPEG, který zaručuje dostatečnou kvalitu obrazu. Samozřejmostí je vzdálené připojení ke kameře pomocí chytrých mobilních telefonů. Můžete tak například sledovat z práce, co se právě děje doma.

Díky vestavěnému mikrofonu a externím reproduktorům můžete s narušitelem na dálku komunikovat. Pomocí webového rozhraní můžete sledovat snímanou scénu, otáčet kamerou oběma směry, ukládat záznam a měnit veškerá nastavení IP kamery. Při zhoršeném osvětlení se automaticky aktivuje infračervené přisvícení scény.

K připojení do místní sítě nebo sítě internet můžete využít klasické kabelové připojení pomocí UTP kabelu nebo zvolit bezdrátové připojení WIFI 802.11b/g/n.

Díky vestavěnému jednozónovému detektoru pohybu se tato IP kamera promění v bezpečnostní kameru, která je schopna při detekci pohybu odeslat aktuální fotografii až na čtyři emailové adresy. Dokáže aktuální fotografii uložit na FTP server. Dále kamera umí poslat informaci na http alarmový server, který ji dále zpracuje. Samozřejmostí je vyvolání poplachu na externí sirénu, kterou je možné připojit ke kameře pomocí pin konektorů. Detektor pohybu je možné aktivovat pouze v určité časové úseky nebo dny v týdnu. K dispozici jsou široké možnosti nastavení. Do videozáznamu se může vkládat "časové razítko". Pomocí webové administrace můžete současně spravovat až 9 těchto IP kamer.

Ke kameře se lze připojit a sledovat záznam z místní sítě i přes internet. Jedinou podmínkou je, aby Vám Váš poskytovatel internetu zřídil veřejnou IP adresu. Tuto službu většina českých poskytovatelů nabízí zdarma nebo za nízký poplatek. Díky veřejné IP adrese se pak budete pomoci připojit ke kameře odkudkoliv.

Nová funkce - podporuje mobilní telefon zobrazení (Windows Mobile, Safari, Opera prohlížeč) a je schopen řídit pan-náklon pomocí mobilního telefonu
Jednoduchá instalace, přátelské GUI, DIY instalace
Vysokou obrazovou kvalitu a video
Obousměrný audio monitoring
Povolit vzdálené Pan / Tilt ovládání (Pan: 270 ° & Tilt: 120 °)
Auto IR-LED osvětlení pro noční vidění ( 8 m)
Povolit vzdálené sledování a záznam, kdekoliv a kdykoliv
Podpora IE
Wi-Fi kompatibilní s bezdrátovými standardy IEEE 802.11b/g
802.11b : 11Mbps(Max.) , 802.11g : 54Mbps(Max.)

Funkce Alarm - detekce pohybu alarm, a externí vstupy / výstupy alarmů

Podpora WEP šifrování WPA &
Detekce pohybu upozornění e-mailem nebo nahrát obrázek na FTP
Vestavěný mikrofon a reproduktor
Noční vidění
Multi-level uživatelé řízení s ochranou heslem

Specifikace:
• Barva: černá
• Materiál: Plast
• Rozměry (palce): 3,9 (průměr základny) x 4,9 (výška)

• Napájení: Vstup: 100-240V, 50-60Hz, 0.5A, výstup: 5V 2000mA; Délka kabelu: 59,5 palce

 

 

 

Balení obsahuje:
• 1 x Foscam bezdrátová IP kamera
• 1 x standardní napájení
• 1 x síťový kabel (délka: 54inch)
• 1 x bezdrátová anténa
• 1 x Montážní konzola (pomocí dvou šroubů)
• 1 x IP kamera CD s ovladači
• 1 x
český manuál