201007120501357835.jpgimg81img102
NEWSLETTER
Děkujeme za Váš zájem.
Odebírejte novinky e-mailem:
Reklama


Doporučujeme skvělý
penzion v srdci Vysočiny!
www.DetiBazar.cz

Aktuality

 

 • Kde se v Česku nejvíc krade? Podívejte se na mapu zločinu

  V České republice se ročně spáchá 160 až 200 vražd, provede kolem 5000 podvodů a ukradne asi 6000 kol. Tato čísla se během posledních let mění jen velmi málo....

   

   

 • Češi jsou opět nejlepší z Evropanů. V kradení v obchodech

  Podle studie The Global Retail Theft Barometer ukradli v loňském roce zloději v tuzemských maloobchodních prodejnách zboží za více než sedm miliard korun.
 • Chatařům letos už zmizely věci za 48 miliónů

  Zloději jen za letošek způsobili chatařům už škody za bezmála 48 miliónů korun, zpět zajistit se policii podařilo jen věci za 176 tisíc korun. Jen od letošního ledna do června policie eviduje už přes 2 600 krádeží vloupáním do víkendových chat, objasnila 675 případů z toho dalších 159 dodatečně z předchozího období.

 • Recenze LCD GSM guard - bezdrátového bezpečnostního systému s různými čidly

  Zobrazeno: 1927x Připravil(a): MUDr. Zbyněk Mlčoch

  Čas od času napíšu nějakou recenzi na služby nebo zboží. Rozhodl jsem se, že si pořídím domů k ochraně majetku bezpečnostní systém LCD GSM guard alarm. Alarm mi zakoupila matka. Na tomto alarmu je mi sympatických hned několik věcí. Např. princip plovoucího kódu, možnost připojení velkého množství čidel rozdělení sledovaných prostorů na zóny, jednoduchá bezdrátová instalace, apod. Článek není napsán pro komerční účely, jedná se o mé osobní zkušenosti s alarmem.
 • Průměrně zabezpečený byt zloděj otevře do pěti minut

  Zlodějům nejvíce usnadní vyloupení bytu nebo domu špatně zajištěné okno

  Společnost Jablotron provedla vůbec první reprezentativní průzkum přímo ve věznicích o tom, co rozhoduje, jestli bude dům či byt vykraden. Nejčastější chybu, kterou podle pachatelů lidé dělají, je nedostatečné zabezpečení oken. Ta jsou pro zloděje představují nejsnazší cestu do objektů.........

   

 • Přestaňte i Vy kouřit s elektronickou cigaretou!

  19. srpna 2011  20:46

  Elektronická cigareta

  je moderní a velice účinný způsob, jak přestat snadno kouřit. Díky elektronické cigaretě budete kouřit zdravěji a levněji, než s cigaretami klasickými. Klasická cigareta totiž obsahuje krom nikotinu i mnoho dehtu a rakovinotvorných látek, které jsou příčinou toho, že kouření zkracuje délku života v průměru o 12 let.